FOTOLUGU: Laste kasvamise kauneid hetki püüdesFOTOLUGU: Laste kasvamise kauneid hetki püüdes
Foto: FamilyDay, Oleksandra Leonova

Tänapäeval on kõigil kogu aeg telefonid käepärast ja klassikaliste fotode tegemine kipub kohati juba ununema. Kuid ühte asja ei tohiks kindlasti tegemata jätta ega edasi lükata — oma laste sirgumist ei ole võimalik mitu korda jäädvustada. Need on hetked, mida saad püüda ainult nüüd ja praegu, sest homme on sinu lapsed juba teistsugused.

Ühised perepildid liidavad lähedasi ja loovad mälestusi kogu eluks. Ja laste kasvamist tõesti tasub aeg-ajalt jäädvustada ka kvaliteetsemalt kui telefoniga pilte tehes, sest niisugused fotod kõnetavad oma loo, ilu ja isikupäraga ka aastakümneid hiljem. Hea fotograaf suudab kaadrisse püüda laste meeleolud, isiksuse ja isegi unistused. Beebiaeg on nii eriline, et selle maagia pildile püüdmist me juba ei unusta, kuid laste sirgudes harjume ja igat aastat enam kaadrisse ei püüagi. Kuid võiks, sest lapsepõlv on nii lühike ja lapsed muutuvad lausa igas päevas.
Just sellised, ajatute ja ajaliste hetkede talletamise teemalised mõtted peas, lahkusime Kingitus.ee kaudu avastatud FamilyDay Fotostuudiost, kus olime veetnud tõeliselt mõnusad tunnid, et jäädvustada väikeste ja pisut suuremate tüdrukute sõprust. Kõik need neiud on sünnist saati koos kasvanud, üksteise juures ööbinud, koos peredega matkanud, koolitükke teinud ja üksteisele patse pununud. Vanim tüdrukutest sai just täisealiseks ja noorim kooliealiseks. Omavahel on nad õed, täditütred ja sõbrannad.

Foto: FamilyDay, Oleksandra Leonova
Seotud lood:


Laste ja teismeliste pildistamine on üldiselt ju keerulisem kui täiskasvanute ülesvõtmine, kuid kui stuudios on hea atmosfäär ja fotograaf, kes lapsi tunnetab, siis saab pildistamisest justkui mäng või mõnus kulgemine. Family Day stuudio on avar, loomuliku valguse, paljude erinevate temaatiliste tubade ja pildistamisaladega stuudio, kus tõepoolest leiab iga väike pildile soovija just selle teema, värvid ja stiili, mis talle kõige lähedasemad.

Foto: FamilyDay, Oleksandra Leonova

Loe veel

Väiksemate laste jaoks on stuudios erinevad teemanurgad nagu põnevad mängutoad, mis inspireerisid neid erinevatele tegevustele ja lustides ning mänguhoos tehtud pildid tulevad ju eriti meeleolukad. Aga valida võib ka suvise mõisaromantika teema.

Foto: FamilyDay, Oleksandra Leonova

Soovib laps end kaamera ette sättida ripptoolis või romantilises lastetoas — laste ja perede pildistamisele spetsialiseerunud fotograaf Oleksandra tajub kiiresti iga pildistatava karakterit ja tüdrukud tunnevad end temaga koos mugavalt, turvaliselt ja mänguliselt.

Foto: FamilyDay, Oleksandra Leonova

Asjalik, meeleolukas või suisa maalähedane toanurk — iga neiu tundis kohe ära, mis valdkonnad teda just sel päeval kõnetasid.

Foto: FamilyDay, Oleksandra Leonova

Fotograaf Oleksanda nautis ilmselgelt ka ise protsessi ja see muutis kogu pildistamise väga sujuvaks. Väikese tüdruku unistuse kinnipüüdmine on tema jaoks kõige lihtsam asi.

Foto: FamilyDay, Oleksandra Leonova

Kui enne fotostuudiosse minekut ei teadnud tüdrukud päris täpselt, kuidas asjasse suhtuda, ikkagi võõras koht ja äkki ei kohane, siis lahkudes ei rääkinud nad muust, kui sellest, et miks me seda varem ei teinud ja mina mõtlesin sedasama - oleks ju pidanud päris pisikesest saati nende kasvamist niimoodi jäädvustama. Kuid näib, et kui need tüdrukud oma pere loovad, siis üks peretraditsioon on juba ootel.

Foto: FamilyDay, Oleksandra Leonova
Foto: FamilyDay, Oleksandra Leonova

Kui soovid ka ise oma perest kauneid fotosid teha lasta või kellelegi eluks ajaks mälestusi pakkuvat kingitust teha, siis Kingitus.ee lehelt tasub valida Family Day Fotostuudio pakkumine.

Vaata ka teisi pakkumisi Kingitus.ee koduleheküljelt.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare