Suurejooneline Maša & Karu jääshow „Masha & The Bear on Ice“ tuleb detsembris Eestisse!Tänavu detsembris teevad Saku Suurhalli jääl enda showetenduse vene multifilmi superstaarid – Maša ja Karu. Ametliku tootjafirma poolt loodud jääetendused toimuvad nii eesti kui vene keeles ning ühendavad endas teatraalsuse, muusika ja iluuisutamise, tuues laste ette multifilmist tuttavad tegelased ja keskkonna.

Venemaa juhtiva animatsioonistuudio Animaccord’i poolt 2009. aastal loodud multifilm „Maša ja karu“ eesotsas samanimeliste tegelastega on pälvinud ülemaailmse populaarsuse. Multifilmi uskumatut menu näitab ka äsja Youtube’i keskkonnas ületatud rekordiline kahe miljardi vaatamise piir. Nüüd on tootjad otsustanud sarja väikestele ja suurtele fännidele veelgi lähemale tuua, luues seiklusrikka jääshow „Masha & The Bear on Ice“, mis tänavu teeb enda esimesed ülesasted Euroopa suurimates kontsertpaikades.

Sarnaselt multifilmile pakub Maša ja Karu jääshow fännidele professionaalse ning kaasahaarava elamuse, ühendades endas näitekunsti, muusika, kostüümid ning silmipimestavad iluuisutamisoskused. Eheda atmosfääri loovad muuhulgas tuttav karukoobas ning kuulus kiirabiauto, muinasjutulisust lisavad autentsed animatsioonid, mis kuvatakse suurejoonelisele 138-ruutmeetrisele LED-ekraanile.
Etendused toovad Eestisse professionaalsed uisutajad, muusika ning animatsioonid otse tootjalt. Kohale sõidavad kaheksa veokitäit rekvisiite ning üle 70 meeskonnaliikme. Jäält ei puudu ka kõigile vaatajatele tuntud multifilmitegelased – siilid, jänesed, hundid, karupere... ja loomulikult krutskeid täis Maša.

Jääshow „Masha & The Bear on Ice” on produtseeritud Slovakkias ning litsentseeritud sarja ametliku tootjafirma poolt. Suur osa piletitulust suunatakse multifilmi tootmisesse.
Etendused toimuvad Tallinnas, Saku Suurhallis 20. detsembril. Pileteid saab soetada Piletilevist. Hinnad algavad 19 eurost ning sooduspiletid lastele on saadaval aprilli lõpuni.

Loe veel

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare