Delfi Tähekese võistlus “Minu Suvi” on lõppenudDelfi Tähekese võistlus “Minu Suvi” on lõppenud
www.tutortimelindenhurst.com

Augusti lõpust kuni septembri keskpaigani vältas Tähekese suvejuttude võistlus, millele laekus palju toredaid jutte! Aitäh kõigile autoritele ja nende juhendajatele.
Selleks et saaksime selgitada võitja, palume Teie kõigi abi. Avaldame parimad jutud meie Delfi Tähekese lehel ja palume Teil valida parim!
Selle nädala jooksul avaldame parimad ja olge head lugejad ja valige oma lemmik!

Tänase suvejutu autor on Igor Sokolov, 5. klassi õpilane.

"Minu suvi"

Minu suvi oli väga huvitav. Ühel soojal päeval sõitsime me autoga Kreekasse. Jõudnud kohale, jäi mul suu imestusest lahti. Igal pool oli nii palju puuvilju: õunu, apelsine, aprikoose ja mureleid! Teiseks üllatuseks oli väga soe vesi, mis oli 28-30 kraadi sooja. Ma ujusin palju nii meres kui ka basseinis.
Paari päeva pärast jõudsime bussiga ka kõrgeima Mytikase mäetipu jalamile. Selline tipp on üks tuntud mäe Olümpose tippe, kus istuvat Kreeka jumalad ja jumalannad. Mulle meeldis see koht väga. Käisime ka linnas, mis oli inimesi ja koeri täis. Inimesed pakkusid meile oma suveniire osta, kuid ostsime endale ainult postkaarte.
Tagasiteel kodu poole hakkasin unistama, mis juhtuks siis, kui roniksin ise Olümposele ja minust saaks lõbus jumal ... Mida ma teeksin sel juhul? Kindlasti paluksin teistelt jumalatelt palju komme, et jagada neid oma sõprade ja klassikaaslastega. Tore oleks tuleval suvel jälle Kreeka mägedesse minna.

Autor:Igor Sokolov

Kreeka, www.cntraveller.com
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

PERE JA LAPS TOP

Viimased uudised