Mänguasjamuuseum hakkab novembris rahaga mängimaMänguasjamuuseum hakkab novembris rahaga mängima
Tartu Mänguasjamuuseum

16. novembril esietendub Tartu Mänguasjamuuseumis uus lastelavastus RAHA-HAA-HAA!, jätkub väikelaste vanematele mõeldud sari 10 X TARGEMAKS ning kõigil esmaspäevadel tuleb külla Hull Teadlane.

5. novembril saame juba kell 10 hommikul 10 X TARGEMAKS, sest unenõustaja Merle Taevik hakkab rääkima sellest, mis imeasi on unegeen ja kuidas vanemad saavad oma lapse une kvaliteeti parandada. Õpime praktilisi nippe, kuidas ööpäevast unerütmi mõjutada ja räägime nutiseadmete mõjust unele. Osalemiseks on vajalik eelregistreerimine telefonil 7361 554 või ave.viirma@mm.ee.

16. novembril esietendub Tartu Mänguasjamuuseumi Teatri Kodus uus lastelavastus RAHA-HAA-HAA!, mille autor ja dramaturg on Leelo Tungal ning lavastaja Kristo Toots. Südamlik lugu räägib Naerumaa ja Vihamaa nime kandvatest kuningriikidest, seal valitsevatest kuningatest ning sellest, kui palju saab maailmas naeruga ära teha.

Kõigil novembrikuu esmaspäevadel tuleb aga mänguasjamuuseumisse külla Hull Teadlane, kellega koos tutvume erinevatest maailmajagudest pärit mängudega, teeme põnevaid katseid ja meisterdame lustakaid mänguasju. MÄNG KOHTUB TEADUSEGA nime kandev õpituba on mõeldud gruppidele ning on valminud koostöös Tartu Ülikooli muuseumiga.

Tartu Mänguasjamuuseum ja Teatri Kodu asuvad Tartu vanalinnas Lutsu tänaval ja on aastaringselt avatud kolmapäevast pühapäevani kell 11-18. Lisainfot näituste ja õpitubade kohta leiab aadressilt www.mm.ee või telefonil 7461 777.

Tartu Mänguasjamuuseum
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

PERE JA LAPS TOP

Viimased uudised