Mänguasjamuuseumis käimine teeb 10 korda targemaks!Mänguasjamuuseumis käimine teeb 10 korda targemaks!
www.mm.ee

Tartu Mänguasjamuuseumis algab 10. septembril uus ürituste sari 10X TARGEMAKS. Tarkusehommikutele, mis hakkavad toimuma kord kuus neljapäeviti muuseumi mängutoas, oodatakse vanemaid koos kuni 3-aastaste lastega.

Esimene tarkusejagamine toimub juba 10. septembril kell 10, mil muuseumi mängutuppa tuleb külla füsioterapeut Eliia Laats, kes räägib beebide massaažist ja võimlemisest, roomama hakkamisest ja lapse toetamisest selle juures. Lisaks tuleb juttu ka sellest, kuidas tunda ära pinges käsi-jalgu ning kuidas aidata lapsel lõdvestuda.
Loengu pikkuse või igavuse pärast ei pea muretsema, kuna kuulates saab värskelt õpitut ka lapsega koos proovida. Peale loengu kuulamist ja väikest võimlemist võib aga teha mängutoas mõnusa mängupausi.

Järgmistel selle sügise loengutel uuritakse koos oma ala spetsialistidega mis on unegeen, õpitakse valmistama väikelastele mõeldud raamatuid ning räägitakse, kas ja kui palju peaks vanem oma lapsest internetis pilte ja jutte jagama. Sari jätkub juba jaanuaris 2016.

Septembrikuine praktiline loeng on sobilik kuni 1-aastastele lastele ja nende vanematele.
Osalemiseks on vajalik eelregistreerimine telefonil 7361 554 või ave.viirma@mm.ee.

Tartu Mänguasjamuuseum ja Teatri Kodu asuvad Tartu vanalinnas Lutsu tänaval ja on aastaringselt avatud kolmapäevast pühapäevani kell 11-18. Lisainfot näituste ja õpitubade kohta leiab aadressilt www.mm.ee või telefonil 7461 777.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

PERE JA LAPS TOP

Viimased uudised