Miksteater mängib Haapsalus Astrid Lindgreni „Madlikest“

 (3)

Miksteater mängib Haapsalus Astrid Lindgreni „Madlikest“
"Madlikese" plakat

28. juunil kell 18.00 esietendub Haapsalus Iloni Imedemaal Miksteatri kogupere suvelavastus Astrid Lindgreni „Madlike“.

Ilon Wiklandi teemakeskuse õuel saab sel suvel 14 korral näha Eesti esimest Madlikest, keda etendab Piret Krummi Draamateatrist.

Madlikesel on terve ja ühtehoidev pere, tal on kodus Jaanikingul õnnelik lapsepõlv. Ometi tõmbab miski teda ikka ja jälle Vaikusele – naabripere Nilssonite juurde, kus elatakse hoopis teistsugust elu.

Aeg-ajalt sekkuvad Madlikese turvalisse maailma sellised mõisted nagu abitu vaesus, auväärsed matused, kriis. Aga Madlike on suure südamega tüdruk ja nõus andma hinge tagant ära kõik, kui vaid teistel hea oleks. Ehkki mõned sündmused on ka veidi kurvad, siis enamasti on Jaanikingul ikka lõbus ja naljakas, ja sel puhul ütleb Madlike onu Nilssoni sõnadega: nüüd ma tunnen, et mul on elu sees!

Etendus on kogu perele ja sobib vaatamiseks alates 5. eluaastast.

Mängivad: Piret Krumm (Draamateater), Mirko Rajas (NUKU), Garmen Tabor (külalisena), Toomas Tross (Piip ja Tuut Teater), Kristo Toots, Kata-Riina Luide (Ugala), Karel Rahu, Maritta Mark, Anna Regina Kalk ja Kärolin Kikas.

Dramatiseerinud ja lavastanud Kaido Rannik. Kunstnikutöö Rosita Raualt, oma viimase töö Eestis enne Rootsi kolimist tegi muusikalise kujundajana Sofia Joons.

Etendused toimuvad iga ilmaga, publik on vihma eest kaitstud.
Piletid saadaval Piletilevist ja tund enne etenduse algust kohapeal. Samuti on võimalik enne või pärast etendust külastada Iloni Imedemaa muuseumi ülisoodsa piletiga.

Lisateave: www.miksteater.ee

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

PERE JA LAPS TOP

Viimased uudised