Näosaate võitja Mart kutsub teatrisse!

 (2)

Näosaate võitja Mart kutsub teatrisse!
Mart Müürisepp

Mart Müürisepp on 24-aastane NUKU teatri näitleja. Teda tuntakse viimasel ajal ka kui „Su nägu kõlab tuttavalt“ saate võitjat – seega on tal lisaks näitlemisandele ka väga hea lauluhääl.

NUKUs töötab Mart juba 2010. aastast alates, niisiis on tal käsil viies hooaeg teatris. Tal on mitmeid osatäitmisi nii nukkudega kui ka inimesena. Mart mängib ka lavastustes, mis mõeldud täiskasvanutele, sest NUKU teatri etendused ei ole mõeldud ainult lastele (kuigi neid on NUKUs kõige rohkem, lausa 24 tükki!).

Mart Müürisepp

Mis oli sinu kõige esimene roll? Kui vana sa siis olid? Keda mängisid ja kuidas sinu arvates välja tuli?
Minu elu esimene roll oli filmis „Vasha“, kus mängisin üht peategelast, Tomi. Olin siis kuueteistaastane ja jäin ise tulemusega rahule.
Mis on sinu lemmikvärv, lemmiktoit ja lemmiktegevus?
Lemmikvärv on sinine ja kõige parema meelega söön pitsat! Armastan kuulata muusikat.
Mis on kõige keerulisem asi, millega sa näitlejana tegelema pead?
Keeruline on säilitada särtsu ja põlemist materjali suhtes, mida kuu aega järjest kolm etendust päevas mängida. Selliseid mitu-korda-päevas-aegu on teatris vähemalt kord aastas – jõulude ajal näiteks. Ka muusikali „Shrek“, kus mängisin Eeslit, oli päevas mõnikord kaks korda.

Mart Müürisepp


Millistes lavastustes praegu kaasa teed ja mis on lemmikroll?
Lemmikrolli mul ei olegi. Praegu on mul rollid neljas lavastuses ja ühe uue lavastusega oleme proovisaalis. Tähekese lugejatele võiksid meeldida kolm lastelavastust: Victor Hugo romaani ainetel sündinud lavastuses „Väike Gavroche“ mängin peaosa, tänavapoiss Gavroche’i. Lavastuses „Lugu kahest vereliblest“ olen valgelible Raa ning lavastuses „Emma ja ajakivi ehk nukkude teater“ kehastun prints Kaspariks, kes armub imekaunisse nukku Emmasse. 

Loe veel

Mart Müürisepp


Mis on sinu arvates kõige tähtsam, mida üks näitlejaks saada tahtev laps oskama peab?
Ei tohi karta lolliks jääda!

Küsis Hannele Känd, fotod Jaana Süld

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

PERE JA LAPS TOP

Viimased uudised