Nuku teater alustab hooaega vägeva peoga

 (4)

Nuku teater alustab hooaega vägeva peoga
Raepress

Laupäeval, 31. augustil avab Nukuteater uue hooaja linnarahvale suunatud avapeoga Laia tänava alguses kell 16.00.

Peol on teatrisõpradele algavat hooaega tutvustamas kogu NUKU rahvas – eesotsas tublide tuletõrjujate Mustpea ja Valgemaaga tulevasest lastelavastusest „Nublu“.

Nublu ja tublid tuletõrjujad võtavad peole kaasa ka sõbrad Päästeametist koos uhke punase tuletõrjeautoga, mida saab koos tuletõrjujatega päris lähedalt uudistada. Ennast näitavad ka teiste uuslavastuste peategelased: Pariisi tänavapoiss Gavroche hooaja esimesest uuslavastusest „Väike Gavroche“, munakarpidest tehtud nukud väikelastelavastusest „Munatopskid“ ja salapäraseid nõialaule esitavad peategelased suurest vaatemängust „Väike nõid“.

Kogu sündmuse jooksul toimub teatrisõpradele hulgaliselt vahvaid mänge ja võistlusi, milles saavad NUKUrahvaga rinda pista kõik soovijad. Päeva hitiks tõotab kujuneda tõukerattavõistlus, kus teiste seas võtavad mõõtu kaks Laia tänava teatrit – Nukuteater ja samal päeval kell 13 samuti hooajaga alustav Linnateater. Võidab kes võidab – igal juhul alustavad mõlemad teatrid Laialt!

Toimub ka loterii vahvate auhindadega ning kõik avapeost osavõtjad saavad külastada tasuta NUKU muuseumit! Kavas on veel mitmeid etteasteid näitlejatelt, esineb NUKU koor, kohal on nukumeisterdamise õpituba, toimub Nukuteatri naiste koogivõistlus, osta saab ökojäätist ning teisigi laadakaupu ja toimub veel palju-palju põnevat!

Avapidu on kõigile tasuta. Kohtumiseni Nukuteatri ees 31. augustil!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

PERE JA LAPS TOP

Viimased uudised