Raamatuseiklused ootavad Sind igal laupäeval Eesti Lastekirjanduse KeskusesRaamatuseiklused ootavad Sind igal laupäeval Eesti Lastekirjanduse Keskuses
Eesti Lastekirjanduse Keskus‎PEREHOMMIK

Eesti Lastekirjanduse Keskus ootab lapsi koos vanematega igal laupäeval kell 12-14 perehommikule.

Võtke pere ja sõbrad kaasa ning tulge raamatuseiklustest osa saama! Jutustame ja kuulame põnevaid lugusid ning peame aru tähtsate ja huvitavate asjade üle. Saame tuttavaks kirjanike ja illustraatoritega ja tutvume nende uute raamatutega. Mängime tähe-, sõna- ja riimimänge, meisterdame ja joonistame.

Perehommikule tuleb registreerida aadressil katrin@elk.ee või telefonil 617 7236.
Osavõtutasu 2 €
Perepilet (kuni neli liiget) 5 €
Alla 3-aastane laps Tasuta

KAVA

26.09.2015 NUKITSAMEES
Kas sa tead, kes on Nukitsamees? Milline ta välja näeb? Hooaja teise perehommiku viib läbi Nukits. Päriselt! Koos uuritakse lähemalt Nukitsamehe lugu, räägitakse sügisest metsas ning mängitakse-meisterdatakse sügisele kohaselt.

Vanematele: Anneli Laamann Eesti Lugemisühingust räägib lugemismängudest ning laste lugemis- ja kirjutamisoskuse areng ja selle toetamine eelkoolieas.

*Soovitus: jutu- ja meisterdamisnurka on oodatud lapsed alates 5. eluaastast! Väiksemad lapsed võib vajadusel
vestlusringi kaasa võtta.

03.10.2015 LASTELAULUD
Lasteraamatutes on peidus väga eriilmelisi lugusid. On põnevust ja salapära täis lugusid, on muinaslugusid ja on naljalugusid. Seekord otsime me välja luulelood, millest on laulud saanud. Helin-Mari Arder tuleb külla ja aitab meil luuletustest laulud teha. Ta õpetab meilegi mõned laulud selgeks. Lauluks saavad teiste seas Ott Arderi, Olivia Saare, Leelo Tungla ning Merca tekstid.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

PERE JA LAPS TOP

Viimased uudised