"Shrek" - kihiline nagu sibul

 (6)

Muusikali "Shrek" eeletendus Nokia Kontserdimajas
Muusikali "Shrek" eeletendus Nokia Kontserdimajas Foto: Sven Arbet

31. märtsil lavale jõudnud muusikalis "Shrek" võrdleb peategelane end kihilise sibulaga. Tuleb ju tahumatu sookollimütaka rohelise kihi alt välja suur ja armastav süda. Sama kihiline on ka uus koguperemuusikal.

Esimene kiht - südantsoojendav lugu

Shreki lugu on paljudele meist tuttav samanimelisest ülipopulaarsest multikast. See on kõige ehtsam armastuslugu, mida mõistavad väikesed vaatajad, ja mis ei jäta külmaks ka nende vanemaid. Ühest korralikust muinasjutust ei puudu kuri lohemadu, vangitornis päästmist ootav printsess ega totter ja salakaval troonilepürgija.
„Shreki“ sõnum on, et vaadata tuleb ilusate, kuid võibolla petlike kihtide alla. Oluline on see, mis on meie sees ning tähtis on ennast usaldada.


Teine kiht – ehtne Shrek

Sepo Seemani mängitud Shrek ongi päris Shrek. Ta on ühtlasi tugev, aga tundlik, leebe, aga õiglane, ehmatav, aga armas. Lisaks Shrekile on laval palju suuri ja väiksemaid tublisid tegelasi.

Kolmas kiht - vaimukas tekst ja krõbe huumor

Lustlikus tükis saavad nalja väikesed ja turtsavad ka täiskasvanud vaatajad. Naerda saab nii selle üle, et sookoll on tõeline mühakas kõige sinna juurde kuuluvaga, kuid oma koha on leidnud ka päevakajalised ja peenemad teemad. No ja eesel on ju ise juba eriline naljanina.

Seotud lood:

Neljas kiht - vahvad tantsud ja kaasakiskuv muusika

Muusikal on rikkalik, kostüümid värvilised ja tantsud hoogsad. Laste lemmik on kindlasti rotijalatants. Muusikat mängib päris orkester, mis teeb kogu etenduse uhkeks ja pidulikuks.

Loe veel

Kihte võib koorida veel ja veel. Aga välja tulev südamik ei ole kibe, kuid piisavalt tugeva maitsega, et igaühele meelde jääda.

Muusikali "Shrek" eeletendus Nokia Kontserdimajas Foto: Sven Arbet
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

PERE JA LAPS TOP

Viimased uudised