Tartu mänguasjamuuseum avab jõulutoa

 (2)

Tartu mänguasjamuuseum avab jõulutoa
Foto: Tartu Mänguasjamuuseum

Tartu mänguasjamuuseum avab 7. detsembril JÕULUTOA, kus saab üheskoos mängides jõuluajast rõõmu tunda, päkapikujälgi otsida ning puidust jõuluehteid ja lauakaunistusi meisterdada. Jõulutuba jääb avatuks kuni detsembri lõpuni.

Mänguasjamuusemis elavad karud, nukud ja teised mänguasjad tähistavad samuti jõule. Muuseumi põhimaja fuajees on avatud nostalgiline näitus JÕULUVANAD JA NÄÄRIVANAD. Näitusel on valik jõulu- ja nääriteemalisi mänguasju ning kuusekaunistusi Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest.

Tartu mänguasjamuuseumi Teatri Kodu lastestuudios toimuvad detsembris martsipanikujukeste voolimise ja piparkookide küpsetamise töötoad gruppidele. Töötubadesse saab aegu broneerida e-maili teel kai@teatrikodu.ee või helistades telefonil 7461064.

29. detsembril kell 11.00 saavad jõulumeisterdamised magusa lõpetuse lastestuudios toimuval MARTSIPANIPÄEVAL, kuhu on oodatud kõik suured ja väikesed magusasõbrad.

Tartu Mänguasjamuuseumi näitused ja Teatri Kodu teatrinukkude muuseum on avatud kolmapäevast pühapäevani kell 11-18, jõulutuba on avatud kolmapäevast pühapäevani kell 11-16.
23. detsembril on kogu muuseum avatud kuni 15.00, 30. detsembril on kogu muuseum avatud kuni 17.00. 24.-25. detsembril ning 31. detsembril ja 1. jaanuaril on kogu mänguasjamuuseum suletud

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

PERE JA LAPS TOP

Viimased uudised