Teatrikuul näeb suure lava taha ja saab jääda pildile koos näitlejategaTeatrikuul näeb suure lava taha ja saab jääda pildile koos näitlejatega
Emma ja ajakivi, ehk Nukkude teater

Märts on teatrikuu ja sel puhul toimuvad NUKUs nii mõnedki vahvad sündmused, nagu näiteks teatri ning muuseumi sünnipäeva tähistamine.

9. märtsil Salme Kultuurikeskuses toimuva “Emma ja ajakivi ehk Nukkude teatri” kella 11 etenduse järel toimub lühiekskursioon lavale ja lava taha. Kuidas lava sealt teiselt pool välja näeb? Mitu näitlejat on kuue nuku taga? Missugused näevad välja nukumeister Moseri nukujoonised?

Kella 15 etenduse järel toimub lisaks ekskursioonile fotosessioon, kus klassiga saab pildile jääda koos laval olnud näitlejatega!

Erisündmused on mõeldud etendusel käinud publikule ning on neile tasuta. Ekskursioonid ja pildistamised toimuvad grupiti ja neid viivad läbi NUKU teatri töötajad.

Pileteid etendusele saab broneerida telefonidel 6679 555 või 6679 510 ja e-posti aadressil kassa@nuku.ee. Lavastus sobib 7-12 aastastele lastele ja nende saatjatele.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare