Teletorni õuel mängitakse suvel koguperelavastust "Dara-Bara"Teletorni õuel mängitakse suvel koguperelavastust "Dara-Bara"
Illustratsioon: fragment plakatist

Juulis ja augustis etendatakse vaid kümnel korral Tallinna Teletorni õuel fantaasiaküllast kogupere suvelavastust.
Esimest korda astub näitlejana teatrilaval üles laulja Elina Born ning originaalmuusika on kirjutanud Stig Rästa!

Igapäevaselt Tallinna Teletornis elav tehnikahuviline tegelane Eti satub ühel öösel läbi oma “zuumimasina” tundmatule planeedile. Planeet, mille nimi on DARA-BARA erineb Eti kodust peaaegu kõiges: sealne loodus on teistsugune, lõhn ja hääled erinevad, üldse - seal on kõik arenenud hoopis teisiti kui planeedil Maa.
Mis ja kes ootavad Etit ees uuel planeedil? Kas sealsed elanikud võtavad ta sõbralikult vastu? Kuidas planeedilt minema saada, kui sõiduvahendi aku tühjeneb ja elektrit ei ole? Kuidas Eti DARA-BARA planeedil hakkama saab, mis seiklustesse ta satub ning kas ta jõuab tagasi koju? - seda kõike näete juba sel suvel Tallinna Teletorni õuel!

Tegemist on fantaasiaküllase etendusega, mis räägib erinevate kultuuride üksteisemõistmisest. Kuidas mõista võõraid, kes tunduvad meist väga erinevad? Lugu sellest, et ka ilma sõnadeta on võimalik teineteisest aru saada.

Etenduses saab näha fantaasiaküllaseid tegelasi, tsirkust ja akrobaatikat, teadusteatrit, põnevat koreograafiat ning kõike seda saadab lavastuse tarbeks loodud originaalmuusika.

Tegijad:
Autor: Erni Kask (Rakvere Teater)
Lavastaja: Anti Kobin (SA NUKU)
Kunstnik: Anni Varm
Muusika: Stig Rästa
Koreograaf: Olga Privis (Vene Teater)

Loe veel

Näitlejatena on laval: laulja Elina Born, näitlejad Merilin Kirbits, Maarius Pärn, Jevgeny Moissejenko (SA NUKU) ja akrobaat Anni Veskimäe (OMA Tsirkus).

Toimumiskoht: Tallinna Teletorni õu
Aeg: 9. juulist - 8. augustini
Kestvus: 1h

Esietendus 9. juulil kell 18.00.

Lisainfo leiad siit.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

PERE JA LAPS TOP

Viimased uudised