Tule juuli kuufilmi KÄSILASED vaatama!Juuli kuufilmiks on kõige vingemad kollased vennikesed filmiga KÄSILASED. Endale parima pahalase leidmisega kimpus olevad lõbusad marakratid astuvad Sinu kinolinadele nii eesti-, vene kui originaalkeelsetena.

Väikesed veidrad kollased Käsilased on sarnaselt Jääaja Scrati ja Lumekuninganna Olafiga kujunenud nähtuseks omaette. Vähesed multikategelased tekitavad sellist tohutut vaimustust kõigis eagruppides tittedest vanuriteni ja seda igal kontinendil üle maailma. Kui Supervarga filmides olid Käsilased kõrvaltegelased, siis nüüd on tegu filmi peakangelastega, kelle armas-naljakast pudikeelsest vadistamisest ei saa kellelgi küllalt.

Käsilaste päris oma film viib vaataja sündmustesse enne Supervarga filmidest tuntud Gruga tutvumist. Lugu saab alguse aegade koidikul, mil kollastest ainuraksetest arenevad aegamisi organismid, keda tänapäeval Käsilastena tunneme. Läbi ajastute sisustavad Käsilased oma eksistentsi kõige põlastusväärsema ja kurjema pahalase teenistuses töötamisega. Kuid kahjuks ei suuda nad mitte ühtki neist, T-Rexist Napoleonini, pikemat aega pidada, sest ikka ja jälle oskavad nad bossile sellise käki kokku keerata, mis tollele saatuslikuks osutub. Mõistagi juhtub see kogemata. Ilma bossita on Käsilased aga nagu Kati ilma karuta ja pika-ajalisele tegevusetusele järgneb must masendus. Et oma muidu nii innukas ja uudishimulik hõim päästa, kerkib kollasest apaatiasse langenud massist esile vapper ja alalhoidlik juht Kevin, kes koos teismelise mässaja Stuarti ja armsa väikese Bobiga asuvad pikale teekonnale uut bossi otsima. Rännates välja oma viimasest pesapaigast Antarktikas viib peadpööritav sündmusteahel kolm kollast tüüpi rokkima 60ndate New Yorki ja hängima pahalaste konverentsile Orlandos. Võimalus päästa käsilastesugu väljasuremisest avaneb maailma esimese naissoost superpahalase Scarlet Overkilli (Sandra Bullock / Merle Palmiste) teenistuses. Mõistagi pole Scarlett mingi lihtsameelne kurikael, vaid varjatud agendaga üliosav fuuria. Mis viib Kevini, Stuarti ja Bobi aga biitlite-maania aegsesse Londonisse noore Kuninganna Elisabethi endaga kemplema, selgub juba kinosaalis. Jala panevad põntsuma ja pea kaasa nõksuma filmis kõlavad kõigile tuntud ja armastatud 60ndate hitid.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

PERE JA LAPS TOP

Viimased uudised