Uus film kinodes: Postimees PatUus film kinodes: Postimees Pat
Foto: kaader multikast

Koos täispika kogupere joonisfilmiga "Postimees Pat" saabub meie kinoekraanidele Briti postiteenistuse kuulsaim töötaja Pat ja tema kartmatu kass Jessy. Samanimeline joonissari on Briti telekanalil BBC jooksnud juba kolm aastakümmet.

Sõbralik ja kõigi poolt armastatud postiljon Pat tegeleb oma lemmiktööga ja elab rahulikku elu ühes Briti väikelinnas. Juhtub aga nii, et Pat osaleb rahvustelevisiooni korraldatud talendikonkursil, kus selgub, et ta polegi ainult eeskujulik postiljon. Ta lummab oma lauluga nii žürii kui ka televaatajad ning pääseb edasi finaali.

Paraku ei too au ja kuulsus vaid õnne. Koheselt tekivad tal kadestajad, kes on valmis kõigeks, et finaalis Pat kaotaks. Justkui sellest veel vähe, otsustab postkontori juhtkond, et ajutiselt asendab Pat‘i tema järgi loodud robot «Patbot 3000», kelle abiliseks on kass «Jessbot». Talendikonkursi finaali lähenedes hakkab Pat ise mõistma, et raha ja kuulsus võivad jätta ta ilma kõige kallimast – armastavast perest, sõpradest ja lugupidamisest, mille ta on oma kohusetundliku tööga saavutanud.

Vaatamata e-kirjade ajastule, pole joonisfilm postiljon Pat‘ist karvavõrdki minetanud oma fenomenaalset populaarsust Suurbritannias. Pat‘iga on üles kasvanud mitu põlvkonda, kelle jaoks on peene huumoriga vürtsitatud lood lõbusast ja sõbralikust postiljonist muutunud klassikaks.

Kogupere joonisfilm "Postimees Pat" on põnev ja õpetlik lugu nii lastele kui ka nende vanematele. Filmis räägitakse eesti keeles!

Loe veel

Kinodes alates: 5.09.2014
Filmi pikkus: 1h 28 min

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

PERE JA LAPS TOP

Viimased uudised