Von Krahli Teatris tuleb lavale uus lasteetendus "Käbekärp"Von Krahli Teatris tuleb lavale uus lasteetendus "Käbekärp"
Illustratsioon: Von Krahli Teater

Lapsed, teile on valetatud. Ärge uskuge, et inimese suurim vaenlane on teine inimene. Ärge uskuge, et inimene on inimesele hunt. Suurim vaenlane on rumalus. Kurja juur on lollus.

Tero Jartti kirjutatud ja lavastatud muinasjutt “Käbekärp” räägib loo ühest pahupidi kuningriigist. Jäärapäine kuningas otsib kosimisikka jõudnud tütrele siniverelist, ilusat ja rikast kavaleri. Printsess ei oska vahet teha välisel ja sisemisel ilul ning meelitab ligi imelikke libedaid selle, kelle kavatsused on enam kui kahtlased. Vähe jääb puudu sellest, et kuningriik antaksegi koos printsessiga üle pättidele. 

Õnneks sööstab kohale Käbekärp, üle kuningriigi tuntud superkangelane ja detektiiv. Tema hea nina haistab kohe, et kuningriigis on miskit mäda. Seiklusjanuline Käbekärp asub keerulisse võitlusesse rumaluse vastu. Oma teel kohtab ta suurvaimu Sipelgat, kelle abiga jõutakse jälile kuningriigi hirmsaimale ja kõhedaimale saladusele – kuhu kadus aastate eest haihtunud kuninga poeg ja printsessi vend?

Loe veel

Lavastus sobib vaatamiseks alates 5. eluaastast.

Lavastaja ja autor: TERO JARTTI

Näitlejad: KAIT KALL, OTT KARTAU, LIIS LINDMAA, TÕNIS NIINEMETS, IVO REINOK, RAGNE VEENSALU

Graafiline kujundus: MARGUS TAMM

Kostüüm ja rekvisiit: KRISTIINA PRAKS

Tehnik: ALLAN KALLASTE

Dekoratsioonimaal ja kavalehe joonistused: KERLI PRAKS

Grimeerijad: KERSTIN KOSE, GETTER KÜLMSAAR

Etendused 7., 11., 13., 14., 15., 16., 17., 26. (väljamüüdud) aprillil ning lõunased erietendused 21. aprillil (väljamüüdud), 24. (väljamüüdud), 28. (väljamüüdud) ja 30. (väljamüüdud) aprillil.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

PERE JA LAPS TOP

Viimased uudised