Sünnituse eriliseks muutmineSünnituse eriliseks muutmine
Pampers

Pole võimalik ennustada kui kaua sünnitus kestab, millisena see täpselt kulgeb ja milline on sünnihetk, aga tasuks natukene mõelda sellele, milline atmosfäär võiks valitseda sünnitustoas ning millised võiksid olla teie esimesed hetked ühise perena. Kas tahaksite, et toas oleks pigem hämar? Kas tahaksite, et beebi kuuleks oma esimestel eluhetkedel muusikat?

Püüa päeva

Teie beebi sünnist saab hetk, mida mäletate kogu ülejäänud elu. Muutke oma pisikese saabumine siia maailma tema jaoks meeldivaks kogemuseks, mängides rahustavat muusikat ja veendudes, et sünnitustoas ei põleks tuled tema sündimise ajal liiga eredalt. Ja kuigi ainus asi, mida peale beebi sündi tahaksite, on sügav uni, kasutage peale enda värskendamist võimalust ja muutke see erakordne sündmus hetkeks, mida jääte eluks ajaks mäletama. Siin on mõned lihtsad nõuanded, mis aitavad teil sellest elumuutvast sündmusest viimast võtta:

  • Paluge haiglaõdedel peale protseduuride läbiviimist palatist lahkuda, et saaksite koos oma partneri ja vastsündinuga nautida kauneid, privaatseid hetki.
  • Las teie partner paneb kodus pudeli šampust külma, et saaksite kodus oma sünnituse auks toosti tõsta.
  • Rääkige heast uudisest oma lähedastele sõpradele ning sugulastele.
  • Nautige esimest korda oma vastusündinu riietamist.
  • Imetlege oma täiuslikku beebit ning õnnitlege end hästi tehtud töö puhul!

Allikas: Pampers.com

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare