Link kopeeritud!

Kummalised viisid, kuidas ette ennustada, kas sünnib poiss või tüdruk?



Kummalised viisid, kuidas ette ennustada, kas sünnib poiss või tüdruk?
Foto: Shutterstock

Kui oled rase ega ole lapse soost teadlik, on ootusärevus suur. Ultraheli spetsialist võib seda öelda, kuid samas võid ka ise ennustada. Leidub päris naljakaid viise, kuidas sündimata lapse sugu ette ennustada.

Pulss

Järgmine kord kui naistearst kuulab lapse pulssi, küsi, kui palju see on. Legendi järgi sünnib tüdruk, kui pulss on üle 140. Kui pulss on alla selle, saad poisi.

Jäätis või krõpsud?

Mõned arvavad, et suur maguisu viitab tüdrukule. Kui isutab aga soolase toidu järgi, saad poisi.

Hiina sünniskeem

Hiinlastel on spetsiaalne skeem, mis näitab lapse soo rasestumise aja järgi ära. Hiina kalendrit vaata SIIT!

Roheline või sinine?

Võta tops, pissi sinna ja vala peale torusiili. Kui topsi sisu muutub roheliseks, saad tüdruku. Kui topsi sisu muutub aga siniseks, saad poisi.

Lukusta saladus lahti

Kui raseda naise ette asetatakse võti ja palutakse see üles võtta, võib see anda märku lapse soo kohta. Kui lapseootel naine võtab võtme peenemast kohast, sünnib tüdruk. Kui ta võtab aga paksemast kohast, sünnib poiss.

Seotud lood:

Vistrikud

Loe veel

Uskumuse järgi tekivad vistrikud raseda naise näole siis, kui ta ootab tüdrukut. Arvatakse, et kõhus olev tüdruk varastab ema ilu ja sellest tekivad ka vistrikud.

Sõrmusetest

Võta sõrmest abielusõrmus, seo sellele niit külge ja hoia seda oma kõhu kohal. Kui sõrmus teeb ringe, sünnib poiss. Kui sõrmus liigub edasi-tagasi, saad tüdruku.

Ajab iiveldama või mitte?

Kui tunned esimese trimestri ajal pidevalt iiveldusi ja sul on paha olla, saad tüdruku. Kui tunned end võrdlemisi hästi, sünnib poiss.

Allikas: parenting.com

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

PERE JA LAPS TOP

Viimased uudised