Eesti laste sünnilood: Mare: aga kui sünnitaks haiglas nagu kodus?Marc-Gregori sündimise järel on Mare korduvalt mõelnud, et kui meil ei olda veel valmis kodus sünnitamiseks, siis oleks paljudele peredele abiks, kui meie sünnitustoad oleksid rohkem kodu moodi. Nii personali väljaõppe, suhtumise ja sünnitusmajade tehniliste võimalustega on meil kõik hästi, kuid just hubasem ja stressivabam ilmaletulek haiglas annaks peredele palju: turvatunnet, rahu ja ilusamaid uusi algusi. Ja see on tähtis.

Loe veel

Kui sul on mõtteid ja soovitusi, mismoodi võiksid olla ehitatud ja sisustatud kodulaadsed sünnitustoad, siis saada oma lapse sündimise lugu koos enda ettepanekutega aadressil perejalaps@delfi.ee.

„Eesti laste sünnilood”

Pere ja Laps koos Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondiga kutsub üles jagama Eesti laste ilmaletuleku lugusid, et toetada uute peresõbralike ja koduste sünnitustubade loomist. Ja hea lapsevanem, ka sinu soovitused on väga oodatud, sest nii sinu kui Mare Parteli soovitused sünnitustubade kodusemaks muutmiseks ei kosta sugugi kurtidele kõrvadele.

Kodumaine pähklifirma Germund Hulgi OÜ koostöös Eestimaa SA-ga Sünnitusmajade Toetusfond on alustanud heategevusprojektiga, mille käigus ehitatakse ja sisustatakse Eesti erinevates sünnitusmajades kokku neli sünnitustuba koduseks just emade soovituste põhjal ja sisearhitekti kaasates. Ka sina saad meie beebide ilusamat ilmaletuletukut toetada, ostes maitsvaid ja tervislikke puuvilja- ja pähklisegusid Sajandi Segu.
„On palju uuringuid selle kohta, kui oluline on kodulaadne sünnituskeskkond. Eestis selline sünnitustoa kontseptsioon puudub – on sünnitusmajas olev sünnitustuba ja teine variant on kodusünnitus. Vahepealset varianti praegu pole. Germund tahabki Sajandi Segu müügitulust luua meie peredele sünnitustoad, mis pakuvad sünnitajale ja tugiisikule nii palju mugavusi kui võimalik, et pered saaksid ka keskkonda ise vastavalt oma soovidele ümber sättida – seda nii heli, valguse kui ka visuaalide osas,” tutvustab kodulaadsete sünnitustubade loomise ideed Germundi arendus- ja projektijuht Endrik Reimer.

Seotud lood:

Kui sul on mõtteid ja soovitusi, mismoodi võiksid olla ehitatud ja sisustatud kodulaadsed sünnitustoad, siis saada oma lapse sündimise lugu koos enda ettepanekutega aadressil perejalaps@delfi.ee.

Eesti laste sünnilood” hakkavad ilmuma Perejalaps.ee veebilehel ning oma lugu ja soovitusi jagades ning Germundi Sajandi Segu ostes annad oma panuse Eesti laste harmoonilise sündimise heaks.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

PERE JA LAPS TOP

Viimased uudised