Me saame lapse!

1: Elevus

JEHUUU! Me saame lapse! Minust saab päriselt ka lapsevanem. On see tõesti võimalik? Hurraa! Ma ei suuda enam millelegi muule mõelda. Mis ta nimeks saab? Mis ma talle selga panen? Mida ta sööb? Kuhu ma ta magama panen? Mis üldse saama hakkab?

2: Paanika

Ma pean selle haiglast koju tooma ja sellega ise hakkama saama. Kuidas edasi? Kes ütleb, millal teda söötma peab? Mis siis, kui ta nutab? Kas haiglast antakse ikka mingi istruktsioon kaasa? Äkki saaks ikka veel kaheks-kolmeks kuuks haiglasse jääda, nii igaks juhuks? No ainul seni, kuni asja käppa saan?

3: Kurnatus

NII EI SAA JU ELADA! Laske mind parem kohe maha. Kuidas inimesed seda teevad? Kahetunnise ööunega ei ole ju võimalik funktsioneerida, aga siin ma olen, vahetan jälle mähkmeid ja kussutan kisavat elusolendit… Silme ees virvendab udu, ma panin võtmed sügavkülmikusse, ma ei suuda ühte täislausetki moodustada. Unistan, et saaks neli õndsat tundi järjest magada ilma, et keegi kõrva ääres kisama pistaks… Miks keegi ei öelnud, et elu koos imikuga SELLINE on?!